Hizmetlerimiz

Halı Yıkama İşlemi TEKNOLOJİ İLE BİR ADIM ÖNDE ERYAMAN HALI YIKAMA -Yerinde Cami Halısı Yıkama -Yerinde Halıfleks Yıkama -Yerinde Halı Temizleme. Eryaman halı yıkama da yılın 12 ayında da halı yıkama yapılmaktadır. Kış aylarında yıkanan halılarınız da yaz aylarında yapılan yıkama işleminden hiç bir farkı olmamaktadır. Eryaman halı yıkama ailesi olarak  son sistem makinelerimizle halılarınızı gerektiği özen ile 8 saatte %100 kuru olarak siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Çoğu insanın kışın halı yıkanırmı sorusu üzerine yoğunlaşmakta ve akıllarda halılarının tamamen kuru olamayacağı düşüncesi oluşmaktadır. Biz Eryaman halı yıkama olarak bu çözümü siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından kurutma sistemimizle son buldurduk.

Eryaman halı yıkama olarak halılarınızın temizliğinde hijyen bizim için çok önemlidir.Sizin halılarınızda gözle göremediğiniz mikropları halınızdan arındırarak hijyenik bir şekilde kullanımınızı sağlıyoruz.Sıradan halı yıkamacılar halılarınızı yüzeysel yıkamaktadır.Biz Eryaman halı yıkama olarak halınızın sadece yüzünü değil özünü yıkamaktayız.Halılarınızın arkası ve önü olmak üzere çift yönlü bir şekilde yıkanmaktadır. Eryamanda eryaman halı yıkama olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan müteşekkir olmaktayız. Eryaman halı yıkama sizin halılarınıza değer veriyor ya SİZ?

Cinsine Ve Dokumasına Göre Halı Yıkama

Halılarınız Eryaman halı yıkama fabrikasına geldikten sonra cinsine ve dokumasına göre ayrılır. Cinsine ve dokumasına göre ayrılan halılar özelliklerine göre sınıflandırılır. Eryaman halı yıkama olarak her halı aynı şekilde yıkanmamakta ve zarar görmesi engellenmektedir..Her halıyı aynı şekilde yıkamak halılarınızı yıpratmakta ve hijyen sağlamamaktadır..Biz Eryaman halı yıkamada siz değerli müşterilerimizin değerli halılarını çeşitlerine göre ayırarak size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Eryaman Halı Yıkamada Çırpma İşlemi

Eryaman halı yıkamada halılarınız fabrikaya geldikten sonra özelliğine göre çırpma kazanının içine bırakılır. Halılarınız burada gözle görülemeyen toz, kir, tüy ve pisliklerden tamamen arınarak yıkama işlemine hazır bir hale getirilir. Tüm bu işlem sonucunda halınızda kesinlikle yıpranmamakta ve kaba pislik kalmamaktadır.

Eryaman Halı Yıkamada Tam Otomatik Makina

Eryaman halı yıkamada halılarınız çırpma kazanından alındıktan sonra diğer halılara karışmaksızın halılarınızın üzerindeki kirlerin yumuşaması için ilaçlı suda bir müddet bekletilir. Kirleri ve lekeleri yumuşayan halı tam otomatik halı yıkama makinesıne verilir. Halılarınız altı fırça tarafından arkalı, önlü bir şekilde yıkanır. Yıkamada geçen bu işlemler sonucunda halınız kesinlikle yıpranmamaktadır. Eryaman tam otomatik halı yıkama makinesından çıkan halılar profesyonel ekibimiz tarafından son kontrol yapılarak sıkma işlemine geçilir.

Durulamanın Önemi!!

Halılarınız yıkandıktan sonra durulama işlemi gerçekleşmektedir.Biz Eryaman halı yıkama olarak yıkamaya verdiğimiz önemi durulamaya da veriyoruz çünkü durulamada çok önemli bir husustur.Zaten iyi durulanmayan halı iyi yıkanmış bir halı olarak sayamayız. Profesyonel yıkanan bir halının profesyonel bir şekilde durulanması gerekmektedir.

Sıkma Makinası

Tam otomatik halı yıkama makinesinden çıkan halılar üzerindeki sudan arındırılmak üzere rulo tipi sıkma makinesine verilir. Burada halılarınızın %80 suyundan arındırılarak sıkma makinasından çıkartırılarak kuruması için kapalı alanda kurutma odasına alınır. Halılarınız bu makinede kesinlikle kırılma ,tahriş olma ve yıpranma olmamaktadır.Eryamanda halı yıkama olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Eryaman Halı Yıkama Kurutma İşlemi

Eryaman halı yıkamada siz değerli müşterilerimizin halıları için en iyi kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz. Halılarınızı halı kurutma odamızda artı 45 dereceye varan ısı sıcaklığındaki odada kurumaya bırakılır. Halılarınız bu kurutma odasında 8 saat süre sonunda %100 kuru bi şekilde çıkmaktadır. Burada çıkan halılar paketlenmek üzere profesyonel ekibimiz tarafından kalite kontrol masasına gitmektedir.

Paketleme İşlemi

Eryaman halı yıkamada kurutma kabininden çıkan halılar rulo şeklinde son kontrolü yapılması için paketleme odasına gelir.Bu odada halılarınız uzman ekibimiz tarafından temizliğine ve lekesi kalıp kalmadığı kontrol edilerek parfümlenip ambalajlanır.Uzman ekibimiz temizliğinden memnun kalınmayan halılarınızı tekrar yıkama işlemine tabi tutmaktadır. Lekeli halılarınızda ise üsttün leke çıkartıcılarımızla lekelere müdahale etmektedir.Eryaman halı yıkama bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Adrese Teslimat İşlemi

Son olarak dördüncü kez leke kontrolü ve tüy tarama işlemi yapıldıktan sonra kalite kontrol yapılan halılar parfümlendikten sonra katlanarak ambalajlanır. Ve halılar teslime hazır hale geldikten sonra ise halı raflarımıza dizilir. Tek tek müşteriler aranarak randevu alınır. Müşterilerimize söylenen tam gününde ve saatinde halı teslimatı gerçekleşir. Eryaman halı yıkama

Eryaman da halı yıkama, etimesgut da halı yıkama, sincan da halı yıkama, fatih de halı yıkama, elvankent de halı yıkama ...
Eryaman Yatak Yıkama
-Sünger Yatak Yıkama -Yaylı Yatak Yıkama -Yerinde Yatak Yıkama Bir telefonunuz yeterli ERYAMAN da halı yıkama -sincan da halı yıkama-fatih de halı yıkama-elvankent de halı yıkama-batıkentde halı yıkama-yenikent de halı yıkama-Etimesgut da halı yıkama- ...

Eryaman Yorgan Yıkama;

Eryaman da yorgan yıkama fabrikamızda yün ya da elyaf fark etmeksizin her çeşit yorganınızı büyük bir titizlikle yıkıyoruz. Yorgan yıkama işlemlerimiz, yorgan yıkama için en uygun antibakteriyel deterjanlar ve profesyonel ekipmanlarla yıkanmaktadır. Eryaman da halı yıkama Evlerde kendi imkanlarınızla yorgan yıkamanın neredeyse imkansız olduğunu biliyor, bu konuda deneyimli personelimizle sizlere eşsiz bir hijyen kalitesi sunuyoruz.


Eryaman Yerinde Halı Yıkama;

TEKNOLOJİ İLE BİR ADIM ÖNDE ERYAMAN HALI YIKAMA -Yerinde Cami Halısı Yıkama -Yerinde Halıfleks Yıkama -Yerinde Halı Temizleme ...

Ücretsiz servisimizle halılarınızı evinizden alıp yıkaması bakımı yapıldıktan sonra yine sizin istediğiniz gün evinize teslim ediyoruz. Gsm: 0530 373 77 23 -282 15 05 ÞUBE:Eryaman Mah.2.Cad.No: 41/D Etimesgut/ANKARA Fab.Yenikent Sanayi Sitesi 7.sok. No:24 Sincan/ ANKARA ...

Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman da halı yıkama olarak, siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Koltuk yıkama sistemimiz sulu sistem olup, endüstriyel makineler eşliğinde icra edilmektedir. Koltuk yıkama hizmetimiz de diğer tüm hizmetlerimiz gibi firmamızın garantisi kapsamındadır. Bir gün öncesinden alacağınız randevu ile, konusunda deneyimli ve uzman ekiplerimiz adresinize gelerek, koltuklarınızı yıkamaktadırlar.

Eryaman da halı yıkama, elvankent de halı yıkama, sincan da halı yıkama, fatih de halı yıkama, törekent de halı yıkama , batıkent de halı yıkama ...

04 Ekim 2022 Sal | 5108 Okunma