Halı Yıkama Eryaman

Halı Yıkama Eryaman

Ankara da halı yıkama sektöründe 15 yıldır hizmet veren firmamız sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek için son teknoloji makinelerimiz ve alanında tecrübeli kadromuzla sizlere en iyi temizlik hizmetini vermektedir. Halı yıkama sektöründe iddialı bir firmayız. Vermiş olduğumuz bütün temizlik işlemlerimiz  %100 Garantili olmakla birlikte %100 İade hakkı da sunulmaktadır. Sebebi ne olursa olsun beğenmediğiniz, memnun kalmadığınız halılarınızı koşulsuz iade edebiliyorsunuz.

  Eryaman da halı yıkama fabrikamız halı yıkama koşullarına uygundur. Halılarınızın nerede yıkandığını biliyor musunuz?  Halı yıkama fabrikasında sağlığa uygunluk oldukça önemli bir unsur.  Oto yıkama yapan bir firma, halı yıkama işini yapmamalı. Bu durum sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmaktadır. Eryaman Halı Yıkama fabrikamız müşterilerimizin görüşlerine açıktır. Dilerseniz ziyaret edebilir, halılarınız hangi şartlarda yıkanıyor, hangi deterjanlar kullanılıyor fikir sahibi olabilirsiniz. Halı yıkama fabrikamızda kullanmış olduğumuz halı şampuanı sağlık bakanlığından onaylı ERA111 markasıdır.  İçerisinde kimyasal içermeyen bu marka sayesinde alerjisi olan, sağlık sorunları olan gönül rahatlığıyla halılarınızın temizliği için Eryaman halı yıkama firmamızı tercih edebilirsinz.


   Evlerimizde kullandığımız halılarımızın temizliği son derece önem taşır. Özellikle de doğru metotlarda yıkanmayan bir halı, üzerinde vakit geçiren bir bebeğimizin sağlığını ciddi anlamda tehlikeye atabilmektedir. Düzgün bir şekilde durulama yapılmayan halıların bakteri yuvası olduğunu biliyor muydunuz?  Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmayınız. Fabrikamıza gelen halılarınız birçok aşamadan geçmektedir bunları söyle sıralayabiliriz;
  • Öncelikle fabrikamıza gelen halılarınız cinsine ve dokusuna göre ayrılmaktadır.·        Cinsine göre ayrılan halılar için deterjan seçimi yapılır.
·         Halılar yıkama öncesi toz alma makinesinden geçer. Bu hususta oldukça önemlidir. Tozu alınmayan halılar yıkama esnasında tozu en dibe iter ve doğru temizlik elde edilemez.

·         Yıkamaya alınan halılar 16 meçli tam otomatik makinede temizlik işlemine başlanır.  Yıkama işlemi git gel şeklinde 2 kez yıkanmaktadır.

·         Yıkama işlemi sonlandıktan sonra durulama işlemine geçilir. Yazıda da bahsettiğimiz gibi durulama işlemi de önemlidir. Halının yeterli durulandığından emin olmamız lazım.

·         Durulama sonrası birçok firmanın yapmayı tercih etmediği işlem kontrol bölümüdür. Bu işlem de halıda ki lekeler için önem taşır. Kontrol esnasında çıkmayan lekelere müdahalede bulunarak tekrar yıkama bölümüne gönderilir.

·         Yıkama işlemi biten halı sıkma makinesine gönderilerek %90 oranında suyundan arındırılır.

·         Nemli kalan halımız kurutma odasında halı askılarına asılarak kurumaya bırakılır.

·         3.gün halılar askıdan toplanır ve tekrar toz alma işlemine tabii tutulur.

·         En son işlem olarak halı kontrol edilir ve paketleme işlemi yapılır. .

 

           Önemli bir not olarak da halılarınızı asla poşette bırakmayınız. Tam kuru olan halılarda da küflenmeler görülebiliyor. Ambalajlar, tasıma esnasında halının tekrar kirlenmesini önlemek içindir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler Eryaman halı yıkama, halı yıkama Eryaman

 

04 Ekim 2022 Sal | 820 Okunma